header photo

Oznamy

Zástup:
Dňa 19.9.2019 a 26.9.2019, zastupuje MUDr. Jana Brenčičová 
Saratovská 26, Bratislava - Dúbravka

https://www.zzz.sk/zariadenie/6475-ambulancia-vseobecneho-lekara-pre-dospelych-care-med-sro-mudr-jana-brencicova


Vážené pacientky, Vážení pacienti

 

Pre Vašu spokojnosť a väčšiu efektivitu našej práce, by sme Vás chceli veľmi pekne poprosiť, aby ste postupovali podľa nasledujúcich inštrukcií:

Ak sa necítite dobre, prídite v ktorýkoľvek pracovný deň v ordinačných hodinách na vyšetrenie. Na vyšetrenie sa netreba objednávať.

Ak ste prišli pre výmenný lístok k špecialistovi, dlhodobo predpisované lieky, ukončenie PN - oznámte to zdravotnej sestre, keď vyjde pred dvere. 
(Výmenný lístok netreba: k dermatovenerológovi- kožný lekár, k psychiatrovi, k stomatológovi - zubár, ku gynekológovi, k chirurgovi-pri úraze do 24 hodín,
k oftalmológovi- očný lekár, v prípade, ak ide len o predpis okuliarov.) 

Zdravotná sestra kontroluje stav v čakárni každých cca 10 minút. Skúste prosím počkať a neklopať, lekár je tým rušený (občas doslova vydesený).

Informácie o dovolenkách resp. zastupovaní resp. iných organizačných zmenách nájdete na tejto stránke v sekcii Oznamy

Výsledky odberov biologického materiálu, ktoré sú v referenčnom rozmedzí podľa noriem zmluvného laboratória tzn. "v norme" - neoznamujeme telefonicky pacientovi. Pacienta kontaktujeme v prípade, ak treba navrhnúť liečbu resp. úpravu životosprávy alebo  doplniť ďalšie vyšetrenia (pri danom počte pacientov a odberov, nie je v našich silách informovať každého osobne o normálnom výsledku). Môžete sa samozrejme telefonicky informovať v rámci ordinačných hodín. Pani sestrička Vám prečíta zápis vykonaný lekárom. V prípade potreby, ak lekár práve nevyšetruje iného pacienta, Vás môže prepojiť za účelom konzultácie s lekárom. Výsledky si fyzicky môžete vyzdvihnúť v laboratóriu Synlab na poschodí polikliniky Kramáre. 

Lekár sa počas ordinačných hodín snaží v prvom rade vyšetriť fyzicky prítomných pacientov, tzn. telefonáty obvykle vybavuje po vyšetrení pacientov v čakárni, ak je nevyhnutné. Veríme, že ked' prídete na vyšetrenie, oceníte, že lekár nie je rušený telefonátmi a môže sa plne sústrediť na Vaše zdravotné ťažkosti. 
Lekár mimo ordinačných hodín vyhodnocuje výsledky, následne stanovuje plán liečby resp. ďalších vyšetrení, event. vypisuje tlačivá/dokumenty na žiadosť pacientov event. zúčasťňuje sa zákonom stanoveného povinného vzdelávania. Mailom komunikuje len s inštitúciami poverenými dozorom resp. so zmluvnými poisťovňami

Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie. Veríme, že sa u nás budete cítiť dobre a Vaše zdravotné problémy sa nám spoločne podarí odstrániť.

Všetky potrebné organizačné informácie nájdete tu!

Tím mediZon s.r.o.